Керівником одного з відділів Генпрокуратури став син депутата

7 червня 2016, 23:36
Генпрокурор України Юрій Луценко призначив начальником першого слідчого відділу управління з розслідування злочинів працівників органів, що ведуть боротьбу зі злочинністю, в Головному слідчому управлінні ГПУ сина народного депутата Валентина Ничипоренка Олексія. Про це повідомила прес-служба відомства, передає канал 112

Як наголошується в повідомленні ГПУ, Олексій Ничипоренко є кадровим працівником органів прокуратури і працює у відомстві сім років, тому ніякої сенсації в його призначенні немає.

Відео дня

"Почав свою роботу на посаді помічника прокурора Дніпровського району міста Києва, відразу ж після закінчення Київського національного університету ім. Т. Шевченка в 2009 році. Працював безперервно в органах прокуратури на посадах старшого слідчого, начальника слідчого відділу прокуратури, заступником начальника управління процесуального керівництва, заступником начальника відділу процесуального керівництва в місті Києві, начальником відділу розслідування злочинів, скоєних працівниками органів прокуратури Головного слідчого управління ГПУ", - зазначили в ГПУ.

Як стало відомо раніше, генпрокурор Юрій Луценко призначив своїми заступниками Дмитра Сторожука та Євгена Єніна.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X