Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Кабмін запропонували поповнити віце-прем'єром з реабілітації воїнів АТО

14 жовтня 2015, 17:04
95
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Яценюк провів зустріч з командуванням Національної гвардії

Фото: Арсеній Яценюк via Facebook

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк хоче ввести в уряді посаду віце-прем'єр-міністра, який буде займатися проблемами реабілітації і адаптації військовослужбовців, які пройшли бойові дії в зоні проведення антитерористичної операції, і демобілізованих

"Може бути, ми знайшли б якусь конкретну людину і поставили її, можливо, віце-прем'єром, який би відповідав за реабілітацію учасників АТО", – сказав Яценюк на зустрічі з командуванням Національної гвардії в Києві в середу, передає Інтерфакс-Україна.

За його словами, така особа також може зайняти посаду урядового уповноваженого. Тому прем'єр порекомендував керівництву Збройних сил України та Національної гвардії провести відповідний конкурс і вибрати на цю посаду особу, яка сама пройшла бойові дії.

У свою чергу присутній на зустрічі міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков сказав, що реабілітація військовослужбовців, які пройшли бойові дії, вкрай необхідна, оскільки в іншому випадку вони в подальшому можуть мати проблеми з правоохоронними органами.

Раніше повідомлялося, що фахівці Київського національного торговельно-економічного університету випустили спеціальний харчовий продукт для прискорення відновлення поранених, які лікуються в шпиталях.

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися