Кабмін запропонував РНБО ввести нові санкції проти Росії

18 грудня 2018, 18:44
66
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Кабмін узгодив новий пакет санкцій стосовно РФ

Кабінет міністрів України схвалив і вніс на розгляд РНБО пропозиції щодо застосування санкцій до фізичних і юридичних осіб Росії.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України (МінВОТ).

Кабмін пропонує застосувати санкції щодо 23 фізичних осіб, які були залучені до проведення незаконних археологічних пошукових робіт на об'єктах культурної спадщини або які взяли участь у заходах, спрямованих на легітимізацію незаконну окупацію АР Крим та міста Севастополь;

Стосовно деяких російських підприємств і підприємств з країн Європи, які забезпечують діяльність ТОВ Титанові інвестиції в Армянську на території Криму;

Стосовно 14 юридичних осіб, які постачають матеріали, обладнання та послуги для заводів оборонно-промислового комплексу РФ на тимчасово окупованих територіях;

Стосовно деяких юридичним осіб, які залучені до організації перевезень через порти Темрюк, Кавказ і Керченську поромну переправу;

Стосовно деяких фізичних осіб, які є керівниками/засновниками юросіб, залучених до незаконного будівництва транспортного переходу через Керченську протоку.

У Кабміні додали, що введення санкцій стосовно цих причетних юридичних і фізичних осіб унеможливить їх економічні відносини з Україною, дозволить обмежити або припинити економічні відносини з країнами ЄС і США, що в подальшому буде сприяти поверненню окупованих територій в правове поле України.

2 травня РНБО підтримала рішення про запровадження нових санкцій проти Росії та продовження вже наявних.

Нові санкції запроваджені на три роки або безстроково щодо фізичних і юридичних осіб, причетних до російської агресії проти України, до підготовки і проведення незаконного голосування в окупованому Криму у межах виборів президента РФ, представників російської окупаційної адміністрації у Криму, бойовиків російських збройних формувань на окупованій території Донецької та Луганської областей тощо.

Також запроваджено санкції щодо осіб, які причетні до інформаційної та кіберагресії проти України, до протиправних дій проти громадян України, котрі незаконно утримуються в Росії, депутатів Державної Думи та членів Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації тощо.

1 листопада Росія запровадила санкції проти 322 українських громадян і 68 компаній.

Серед тих, на кого поширюються санкції - судді Конституційного суду України, депутати Верховної Ради VIII скликання, великі українські підприємці, чиновники адміністрації президента України, керівники органів виконавчої влади України та великих українських компаній, а також юридичні особи.

Рахунки, цінні папери та майно учасників списку санкцій, що перебувають у Росії, підлягають блокуванню. Також заборонено виводити капітал громадян і компаній за межі Росії.

Головне

Країни

Вчора, 22:23

article_img
У США через слизьку дорогу зіткнулися 47 автомобілів, є потерпілі
Геополітика

Вчора, 13:00

article_img
Меркель: Ситуація на Донбасі далека від врегулювання
Політика

Вчора, 17:16

article_img
Гроші, будинки, машини. НВ вивертає навиворіт кожного із шести основних кандидатів у президенти

Вибір редакції

Компанії/Ринки

Вчора, 14:42

article_img
Мистецтво привертати увагу. Історія успіху креативного агентства Banda
Інновації

Вчора, 20:00

article_img
Аквамен відпочиває. США розробляють підводних бойових роботів
Події

Вчора, 09:17

article_img
Ввічливі патрульні привозять до старих ментів. Відомі українці - про конфлікт київської поліції з С14

ТОП 3

Політика

Вчора, 17:39

article_img
Тимошенко прокоментувала рейтинги Зеленського - ЗМІ
7914
Політика

Вчора, 20:32

article_img
Хто з шести основних кандидатів у президенти є найбільшим домовласником
7402
Політика

Вчора, 19:23

article_img
Хто з кандидатів у президенти є найбільшим землевласником
6725