Кабмін створив групу підтримки реформ за участю Бальцеровича і Міклоша

21 квітня 2016, 18:54
Кабінет міністрів України створив групу міжнародних експертів на чолі з екс-міністром фінансів Словаччини Іваном Міклошем, до її складу увійде і екс-віце-прем'єр-міністр Польщі Лешек Бальцерович

Зокрема, про присутність Міклоша і Бальцеровича в такій групі повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з комісаром з питань європейської політики сусідства і розширення Йоганнесом Ханом.

Відео дня

"В уряді створена група міжнародних радників на чолі з колишнім віце-прем'єром і міністром фінансів Словаччини Іваном Міклошем за участю колишнього віце-прем'єр-міністра Польщі Лешека Бальцеровича", - повідомив Гройсман.

За словами прем'єра, протягом місяця буде сформований оперативний план реформ, в якому будуть відображені завдання щодо змін на митниці, у податковій сфері, в держуправлінні, судовій системі.

У свою чергу, Хан привітав українську сторону з формуванням нового уряду, зазначивши, що ЄС готовий продовжити підтримку України.

"Зараз дуже хороший момент для України. Європейська сім'я демонструє загальне позитивне ставлення до України. Ми не повинні витрачати час", - зазначив він, нагадавши, що в травні заплановано провести саміт Україна-ЄС.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X