Кабмін приготувався до повної торговельної блокади Криму - Чубаров

6 грудня 2015, 15:47
Кабінет міністрів України завершив розробку проекту постанови про обмеження поставок товарів, робіт і послуг в анексований Крим, заявив Глава Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат Рефат Чубаров

На брифінгу в неділю, 6 грудня, у Києві він підкреслив, що з прийняттям цієї постанови повністю припиняються торговельні відносини з материкової України на територію Криму та інших тимчасово окупованих територій, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Разом з тим, він додав, що згідно з документом, який є в нього на руках, будь-яка особа може перевозити товари, однак їх еквівалент не повинен перевищувати 10 тис. грн і сумарна вартість яких не перевищує 50 кг на одну особу.

Також, зазначив Чубаров, у проекті постанови враховано виключення: "Це коли буде завозитися гуманітарна допомога, яка надається міжнародними гуманітарними організаціями".

Парламентарій розраховує, що цей документ буде прийнятий на засіданні Кабінету міністрів України в середу, 9 грудня.

Він додав, що учасники громадської блокади будуть зберігати свої пости на всіх трьох переходах на адмінкордоні з Кримом і будуть спостерігати за тим, щоб норми постанови виконувалися.

"Як тільки постанова буде прийнята, учасники громадської блокади не будуть безпосередньо оглядати автомобілі... вони будуть спостерігати за тим, як оглядають автомобілі ті, хто уповноважений", - сказав він.

Чубаров додав, що питання електроенергії, яка поставляється в Крим, не є питанням розгляду даного проекту постанови.

Нагадаємо, раніше Чубаров заявляв, що ідею повної торгової блокади Криму підтримав президент України Петро Порошенко.

Зазначимо, що зараз в результаті підривів невідомими ЛЕП в Херсонській області Крим фактично не отримує електроенергію з материкової частини України. Активісти блокади анексованого півострова блокують відновлення ЛЕП.

Також активісти мають намір організувати морську блокаду Криму, домагаючись повної його ізоляції.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X