Євросоюз планує виділити 50 мільйонів євро на відновлення Донбасу

3 червня 2017, 17:10
У Європейському Союзі розглядається питання про виділення Україні додаткових 50 мільйонів євро для реалізації гуманітарних проектів і відновлення міської інфраструктури на Донбасі

Про це повідомив єврокомісар Йоханнес Ган під час візиту в Широкине Донецької області, передає прес-служба Верховної Ради.

"Ми високо цінуємо допомогу Євросоюзу в питаннях відновлення пошкоджених інфраструктурних об'єктів в Донбасі. Безумовно, це неоціненний внесок у вирішення гуманітарних проблем місцевих жителів, постраждалих від військової агресії Російської Федерації", - наголосила уповноважений президента з мирного врегулювання конфлікту в Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко.

Відео дня

Також повідомляється, що загалом за останні роки Єврокомісія виділила близько 400 мільйонів євро допомоги Україні, в тому числі на реалізацію гуманітарних проектів на Донбасі.

Раніше повідомлялося, що керівник Адміністративно-бюджетного управління (АБУ) Білого дому Мік Малвейні підтвердив інформацію про те, що США мають намір надавати низці країн, в тому числі Україні, кредити замість безоплатної військової допомоги.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X