Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Єврокомісар Хан підняв завісу над оцінкою безвізового плану України

7 грудня 2015, 11:36
1299
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

За словами Хана, в ЄК не хочуть передбачати результат

У Єврокомісії відзначили, що звіт про прогрес України щодо візової лібералізації виглядає переконливим, проте там утримуються від прогнозів результатів його розгляду

Таку заяву зробив єврокомісар з питань європейської політики сусідства і переговорів про розширення Йоханнес Хан перед засіданням Ради асоціації Україна-ЄС у Брюсселі.

"Я не хочу і не можу зараз прогнозувати результат. Але те, що я бачив, виглядає дуже переконливим", - зазначив Хан.

Як повідомляє Укрінформ, за словами єврокомісара, це питання завжди стоїть на порядку денному.

"Нам надали всю необхідну інформацію. І на сьогоднішній день дуже важливо йти правильним шляхом", - сказав він.

Раніше Хан вже заявляв, що внутрішні документи свідчать про те, що Україна завершила виконання Плану дій з візової лібералізації до його оцінки з боку Єврокомісії.

Нагадаємо, Європейська комісія повинна представити доповідь України про виконання Плану дій щодо лібералізації візового режиму з ЄС до 15 грудня поточного року.


Нагадаємо, 10 листопада депутати підтримали п'ять із шести законопроектів "безвізового пакету", відмовившись віддати голоси за скандальний законопроект.

12 листопада Верховна Рада внесла антидискримінаційну поправку до Кодексу законів про працю. На підтримку відповідного законопроекту №3442, останнього в "безвізовому пакеті", на засіданні парламенту проголосували 234 народних депутата.

Голова Європарламенту Мартін Шульц привітав прийняття Верховною Радою України законів, необхідних для лібералізації візового режиму з Євросоюзом.

У свою чергу, спікер парламенту Володимир Гройсман заявив, що Європейська комісія не озвучувала зауважень щодо прийнятого Верховною Радою України безвізового пакету законопроектів, необхідного для спрощення візового режиму з ЄС.

Однак в Європейському Союзі відзначили, що зовсім не коментували нещодавно прийнятий Верхвной Радою "безвізовий пакет" законів, так як їх оцінка ще не закінчена.

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися