Євген Кисельов заявив, що на нього полює ФСБ і може викрасти

10 червня 2016, 16:43
3738
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Євген Кисельов: Мене звинувачують то в екстремістській, то в терористичній діяльності

Телеведучий Євген Кисельов заявив, що ФСБ порушило проти нього кримінальну справу у зв'язку з висловлюваннями на підтримку звільненої з Росії Надії Савченко в українських ЗМІ

Про це йдеться у відкритому листі Кисельова до президента України Петра Порошенка, який опубліковано НВ.

"Путінський режим стає все жорсткішим. Вже є випадки, коли людей притягують до кримінальної відповідальності лише за коментар в Фейсбуці або навіть простий перепост якоїсь критичної замітки. Я знаю про це не з чуток. Буквально днями я дізнався, що ФСБ завело проти мене кримінальну справу у зв'язку з моїми висловлюваннями на підтримку Надії Савченко - в українській, зауважте, пресі", - зазначив Кисельов.

За словами Кисельова, його звинувачують чи то в екстремістській, чи то в терористичній діяльності.

"Всі подробиці справи поки не відомі, але вже було - демонстративно жорстко - влаштовано обшук у квартирі моєї 88-річної тещі, літньої, шанованої жінки. ФСБ вже веде жорсткий психологічний пресинг щодо моїх родичів", - додав телеведучий.

Саме тому, пише Кисельов, він звертається до президента України Петра Порошенка через ЗМІ.

"Максимальний публічний розголос для мене зараз - чи не найефективніший спосіб захисту. Крім того, мені хотілося б, щоб мій лист прочитали не тільки Ви, але й інші українські політики і чиновники, від яких залежить доля людей, що опинилися в моєму становищі і навіть набагато гірше", - підкреслив Кисельов.

Він вважає, що, живучи в Києві, перебуває у відносній безпеці, але розуміє: не можна виключати можливість, що агенти російських спецслужб спробують викрасти його "прямо тут, посеред білого дня, як колись - за Януковича - викрали російського опозиціонера Леоніда Развозжаєва і таємно перевезли через кордон у Росію, а потім заявили, ніби він сам повернувся до Москви і зробив явку з повинною".

Він заявив, що в Росії давно не буває і не збирається туди приїжджати, поки там не настануть зміни, в тому числі, не буде закрито справу проти нього.

"Отже якщо раптом виявиться, що я якимось чином опинився в Росії, в чомусь добровільно зізнаюся, за щось каюсь і так далі - знайте: це чекістське інсценування, в якому я беру участь, попри свою волю", - заявив Кисельов.

Нагадаємо, росіянин Євген Киесельов у 2008 році почав працювати в Україні на тлі утисків свободи слова в Росії.

Зверніть увагу

30 грудня 2018, 10:35
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
30 грудня 2018, 10:35
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект