ЄС привітав Україну з 25-ю річницею Незалежності і запевнив у пріоритетності партнерства з нею

24 серпня 2016, 16:01
286
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

ЄС продовжуватиме підтримувати зусилля України у забезпеченні стабільного, процвітаючого та демократичного майбутнього для всіх громадян країни

Відповідна заява речника Зовнішньої дипломатичної служби ЄС розповсюджена у середу, 24 серпня, у Брюсселі, передає УНІАН

"ЄС вітає Україну з її Днем незалежності та визнає суттєвий прогрес, якого Україна досягла за останні 25 років як демократична і незалежна держава", - йдеться у заяві.

В ЄС також запевнили, що продовжуватимуть підтримку процесу реформ в Україні.

"Наше співробітництво, засноване на спільних цінностях, призвело до ще більш тісного партнерства в рамках Угоди про асоціацію, включаючи поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі, пропонуючи політичне партнерство і нові економічні можливості для обох сторін. Україна залишається пріоритетним партнером для Європейського Союзу", - наголосили в ЄС.

В заяві також зазначається, що Євросоюз продовжуватиме підтримувати зусилля України у забезпеченні стабільного, процвітаючого та демократичного майбутнього для всіх громадян країни.

"ЄС, як і раніше, непохитний у своїй підтримці територіальної цілісності і суверенітету України і продовжить свою політику невизнання анексії Криму Російською Федерацією", - запевнили в ЄС.

Раніше повідомлялось, що лідери держав світу привітали Україну з Днем Незалежності.

Головне

article_img
Зброя для України. Волкер анонсував нові поставки вже у найближчі місяці

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися