Є конкретний план. Тарута розповів про підсумки закритої зустрічі з українськими бізнесменами

1 коментувати
За словами Тарути, на зустріч прийшли близько 35 великих українських бізнесменів

За словами Тарути, на зустріч прийшли близько 35 великих українських бізнесменів

Найбільші українські бізнесмени створять фонд, який розробить конкретний план реформування країни. Про це в інтерв'ю Ліга.net розповів український олігарх Сергій Тарута, підвівши підсумки закритої зустрічі з підприємцями, яка відбулася 18 грудня

За словами Тарути, план буде розроблений разом з представниками реального сектору та експертного товариства.

Крім того, на зустрічі була прийнята декларація про принципи і правила ведення бізнесу в країні. Вона буде озвучена вже до кінця поточного року.

"Бізнес хоче розвиватися, капіталізуватися, залучати ресурси, а не працювати в тіні і корумпувати державу навколо себе. Якщо три-чотири олігархи так хочуть жити, то вся країна так жити точно не хоче. Для того щоб з'явився привабливий інвестиційний клімат, треба багато чого змінити в країні. І це не ті реформи, про які говорять, а повне перезавантаження. Повна трансформація існуючих інститутів", - уточнив бізнесмен.

Тарута наголосив, що на розробку програми з реформування країни підуть мільйони, але конкретної суми не назвав.

"Підрахуємо в процесі розробки. Не думаю, що це шалені гроші. Програма повинна бути реальною, не відірваної від життя і відображає сьогоднішню ситуацію", - зазначив він.

"Розробкою повинна зайнятися велика команда - представники реального сектору, експертної спільноти, громадянського суспільства і західні експерти, які можуть бути арбітрами або радниками", - додав бізнесмен.

Також Тарута розповів, що у другій зустрічі брали участь близько 35 українських бізнесменів практично з усіх галузей: торгівля, IT, сировинні ринки, металургія, машинобудування, агробізнес.

"Було багато бізнесменів. Євген Уткін (засновник компанії KM Core), В'ячеслав Клімов (співзасновник Нової пошти), Галина Герега (співвласниця Епіцентр-К), Геннадій Буткевич (співвласник АТБ), Андрій Ніколаєнко (голова ради директорів компанії "Велта", - уточнив Тарута.

Відповідаючи на питання про те, як представники бізнесу будуть просувати свою програму, Тарута заявив, що спочатку вона буде узгоджена з громадянським суспільством, а потім з парламентом.

"Діалог повинен бути, влада повинна розуміти, про що йде мова. Захочуть - будуть брати участь в програмі. Можливо, ми зробимо електронну платформу, щоб кожен бажаючий отримав доступ до документа. Парламент - більш стійкий інститут, тому з ним буде вестися діалог", - резюмував він.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: