Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Яценюк заявив про всенародний референдум щодо змін до Конституції

24 січня 2016, 19:47
2566
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

За словам прем’єра, народ має сказати своє слово

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк виступив за проведення всенародного референдуму щодо внесення змін до Конституції України

"Настав час, щоб український народ сказав своє слово, яка повинна бути нова українська Конституція у новій європейській Україні. Ніхто, крім народу України, не має права визначати, яким буде Основний закон", - наголосив Яценюк у своєму зверненні в неділю, 24 січня.

За його словам, референдум щодо змін до Конституції і є "прямим народовладдям у вільній та демократичній країні, за яку ми боролися два роки тому на Майдані і зараз захищаємо зі зброєю в руках".

"Переконаний, що глава держави сповідує такі ж принципи", - підкреслив Яценюк.

Раніше НВ повідомляло, що депутати Верховної Ради можуть проголосувати за президентський законопроект щодо внесення змін до Конституції в частині децентралізації влади до кінця 2016 року. У запропонованому президентом України проекті присутні положення про те, що особливості здійснення місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей визначаються окремим законом.

Окрім того, президент ініціював внесення змін до Основного закону в частині правосуддя. Метою законопроекту є удосконалення конституційних засад правосуддя для реалізації принципів верховенства права і забезпечення права на справедливий судовий розгляд справи незалежним і безстороннім судом в розумні терміни.

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися