Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Яценюк заявив про готовність уряду піти у відставку

5 лютого 2016, 11:36
2129
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Яценюк заявив, що якщо ВР незадоволена діяльністю Кабміну, то вона може відправити уряд у відставку

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що уряд піде у відставку у повному складі у разі, якщо Верховна Рада України ухвалить рішення про його переформатування

Про це він сказав на пленарному засіданні Верховної Ради 5 лютого під час години запитань до уряду, повідомляє Інтерфакс-Україна .

"Ми чітко заявили наступне: ми всі прийшли однією командою, і ми працюватимемо далі однією командою, і якщо буде прийнято рішення про те, що ця команда має бути змінена, ми підемо всі разом", - заявив Яценюк.

05/02/16 ВР: година уряду...)

Опубліковано Bogdan Bortakov   5 лютого 2016 р.

Відповідаючи на запитання депутатів, прем'єр зазначив, що якщо Верховна Рада незадоволена діяльністю Кабміну, то вона має конституційне право відправити уряд у відставку.

"У вас є конституційне право внести до парламенту резолюцію про недовіру Кабінету Міністрів. Будь ласка, скористайтеся цим правом - поставте на голосування питання про недовіру уряду. Якщо вона набере голоси, ми з честю і гордістю передамо новому складу Кабінету Міністрів відповідні повноваження. Зробіть цей крок - це вже буде ваша відповідальність", - додав Яценюк.

Нагадаємо, результати опитування Соціологічної групи Рейтинг свідчать, що 71% українців виступають за відставку прем'єр-міністра Арсенія Яценюка.

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися