Яценюк шукає кандидатів на нову посаду міністра з питань учасників АТО

21 жовтня 2015, 12:39
94
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: kmu.gov.ua

Яценюк хоче внести кандидатуру міністра на засіданні Ради 3 листопада

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк просить профільні відомства і парламентську коаліцію надати йому пропозиції щодо кандидатури міністра у справах учасників АТО, який би діяв без створення окремого міністерства

"Я публічно звертаюся до парламентської коаліції, міністра оборони, міністра внутрішніх справ, до неурядових організацій та членыв Кабінету (міністрів) із проханням - дайте мені пропозиції щодо призначення міністра у справах учасників АТО, який би здійснював координацію роботи з медичного, психологічного і соціального напрямку... Сьогодні вже 131 тисяча учасників АТО", - заявив Яценюк на засіданні уряду 21 жовтня, передає Інтерфакс-Україна.

Він також нагадав, що у прем'єр-міністра є конституційні повноваження вносити в парламент кандидатури двох міністрів без створення міністерств.

Міністр у справах учасників АТО повинен буде займатися координацією діяльності Міноборони, МВС, МОЗ, Мінрегіону, Мінсоцполітики з метою, щоб усі учасники АТО отримали належні їм пільги.

Яценюк пообіцяв внести кандидатуру міністра на наступному пленарному засіданні парламенту, воно відбудеться 3 листопада.

Раніше повідомлялося, що прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк хоче ввести в уряді посаду віце-прем'єр-міністра, який буде займатися проблемами реабілітації і адаптації військовослужбовців, що пройшли бойові дії в зоні проведення антитерористичної операції, і демобілізованих.

Прем'єр порекомендував керівництву Збройних сил України та Національної гвардії провести відповідний конкурс і вибрати на цю посаду людину, яка сама пройшла бойові дії.

Головне

Події

Вчора, 16:09

article_img
Мальдіви-Москва: ЗМІ дізналися, як живе дружина прокурора-антикорупціонера
Події

Вчора, 17:23

article_img
Держлікслужба України отримала нового голову
Події

Вчора, 20:30

article_img
День Небесної сотні. Редакція НВ представляє фільм-спогад

Вибір редакції

Компанії/Ринки

Вчора, 14:55

article_img
Шахрайство. У чому звинувачують українські облгази, та як цьому протидіяти
IT-індустрія

Сьогодні, 07:00

article_img
Назад у майбутнє. Ентузіасти відновили перший веб-браузер з 1990-х
Політика

Вчора, 20:41

article_img
Roshen не менш вагомий, ніж Квартал 95. Політтехнолог Порошенка - про президента, Зеленського, Тимошенко і Коломойського

ТОП 3

Політика

Вчора, 13:26

article_img
Час зняти ручне гальмо. Вакарчук про свою команду, мету в політиці та участь у виборах
3971
Політика

Вчора, 20:41

article_img
Roshen не менш вагомий, ніж Квартал 95. Політтехнолог Порошенка - про президента, Зеленського, Тимошенко і Коломойського
2224
Політика

18 лютого, 11:00

article_img
#ВибориБезБрехні: перевіряємо достовірність заяв Тимошенко, Ляшка, Вілкула, Мураєва та Шевченка
2139