Яценюк анонсував скорочення Фіскальної служби і ліквідацію податкової міліції

6 вересня 2015, 22:01
Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що Державна Фіскальна служба (ДФС) буде істотно скорочена, податкова міліція - ліквідована, а на митниці буде запроваджений єдиний стандарт і ціна розмитнення товарів по всій Україні

За його словами, у ДФС на даний час працюють 60 тисяч осіб, які перевіряють близько 3 млн суб'єктів підприємницької діяльності, але не менше 1,5 тисячі підприємств наповнюють державний бюджет на 80%, передає Інтерфакс-Україна із посиланням на телепередачу 10 хвилин із прем'єр-міністром.

Відео дня

"Державна фіскальна служба буде істотно скорочена", - заявив Яценюк.

Водночас, за словами прем'єра, замість податкової міліції буде створена Державна служба фінансових розслідувань.

"Це та служба, яка повинна виявляти нечесних платників податків і повинна захищати чесних і прозорих платників податків", - сказав прем'єр-міністр.

Він також пообіцяв, що наступного тижня ДФС встановить єдиний стандарт розмитнення товарів.

"Митниця залишається корумпованою. І причина цього - кожна область самостійно визначає, на яких умовах розмитнювати той чи інший товар. Наступного тижня Державна фіскальна служба введе один-єдиний стандарт і ціну розмитнення товарів по всій Україні", - сказав він.

Нагадаємо, 6 липня повідомлялося, що голова Фіскальної служби Роман Насиров розповів НВ про те, чому не можна миттєво змінити драконівську систему.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X