Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Янукович відповів на прийнятий в Україні закон про конфіскацію корупційних активів

19 березня 2016, 08:25
5346
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

За словами Януковича, в нього немає ніяких "міфічних мільярдів"

Екс-президент Віктор Янукович у письмовому коментарі агентству Reuters заявив, що його "міфічних мільярдів" не існує, а український закон про конфіскацію корупційних активів є маніпуляцією

Такий коментар президента-втікача з'явився у відповідь на прийнятий у першому читанні. Верховною Радою закон про конфіскацію незаконних активів. При цьому документ, що дозволяє конфіскувати корупційні кошти у представників попередньої влади, у Верховній Раді 17 березня був прийнятий за основу.

Як заявив Янукович, така законодавча ініціатива в Україні це "спроба нинішніх політичних невдах відволікти увагу українців від того, що вони привели країну до краху".

Нагадаємо, Янукович втік з України в Росію на тлі ескалації протестів на Майдані після розстрілу мітингувальників в лютому 2014 року.

Закон про право конфісковувати корупційні рахунки та інші активи українськими правоохоронними органами був останнім обов'язковим законом з так званого безвізового пакета. Документом передбачено удосконалення спеціального Національного агентства України з виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів.

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися