Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Якщо Грузія покличе, Саакашвілі поїде доробляти незавершене - соратник

9 вересня 2015, 14:21
624
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: Михайло Саакашвілі / facebook

Єдиний національний рух Саакашвілі братиме участь у парламентських виборах в Грузії в 2016 році і має високі шанси отримати більшість у парламенті. Сформувавши більшість, вони зможуть призначити прем'єр-міністра, і Саакашвілі повернеться до Грузії 

Таку думку в інтерв'ю НВ висловив перший заступник губернатора Михайла Саакашвілі і його давній друг Володимир Жмак. При цьому він підкреслив, що це його особиста думка, і спрогнозувати дії Саакашвілі насправді неможливо.

Так, на питання про те, як надовго команда екс-президента Грузії прийшла в Одесу, Жмак відповів - як мінімум, до кінця 2016 року.

жовтні 2016 року в Грузії відбудуться вибори до парламенту. Політична партія Саакашвілі братиме в них участь. Вона є другою політичною силою в Грузії. Правлячий блок Іванішвілі втрачає популярність і підтримку. Індикатори рейтингу партії Єдиний національний рух ростуть. Вона, ймовірно, і отримає більшість у парламенті", - каже Жмак.

А оскільки Грузія є парламентсько-президентською республікою, то, сформувавши більшість у парламенті, партія Саакашвілі отримає право призначити прем'єр-міністра.

"Ці процеси займуть певний час. І якщо Грузія закличе Мішу у якості прем'єра, я думаю, що він повернеться. Він часто говорить про те, що залишилося багато нереалізованого з того, що він хотів зробити в Грузії, і що вони не встигли, - каже Жмак. - Так, вони в свій час були дуже самовпевнені, занадто впевнені в тому, що перемога у них у кишені. Вони розслабилися, тому і програли минулі вибори. Хоча різниця була зовсім невелика. Зараз (ще раз – це моя особиста думка, Мішу ніколи не можна спрогнозувати) якщо Грузія запропонує Саакашвілі посаду прем'єра, то він повернеться".

До цього моменту команда Саакашвілі розраховує зробити незворотні зміни, які не дадуть Одеської області "повернутися назад в темне минуле" і сколотити команду, яка "підхопить прапор з Мішиних рук".

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися