Я тут ні при чому, там Тимошенко хотіла жити. Ющенко розповів про передачу Межигір'я Януковичу

24 грудня 2016, 09:26
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Колишній президент України Віктор Ющенко категорично відкинув свою провину в передачі резиденції Межигір'я із державної власності в приватну

"Ось я тут зовсім ні при чому", - сказав Ющенко в інтерв'ю НВ.

Екс-президент розповів, що, ще будучи прем'єром, вважав правильним передати всі резиденції з балансу уряду на баланс Державного управління справами (ДУС), яке підпорядковується президентові України. І вже парламент під керівництвом спікера Володимира Литвина передав резиденції з балансу ДУС для обслуговування парламенту і далі Віктору Януковичу.

Відео дня

Під час президентства Януковича Межигір'я, буквально напхане позбавленою смаку розкішшю, стало символом корупції.

НВ підкреслило, що саме Ющенко підписав рішення про передачу Межигір'я. На це він відповів, що не міг не підписати його.

"Парламент ухвалив рішення, я на нього не міг впливати. Хоча я не був від нього в захваті. Там взагалі Тимошенко (лідер Батьківщини Юлія Тимошенко) збиралася жити", - сказав Ющенко.

Крім того, Ющенко зазначив, що жодного разу не бував в Межигір'ї після втечі Януковича до Росії.

Пізніше пресс-служба Батьківщини назвала неправдивою заяву Ющенка.

"Заява Віктора Ющенка про те, що він був змушений віддати державну резиденцію Межигір’я Януковичу через те, що там мала жити Юлія Тимошенко, свідчать про серйозну прірву між реальністю та світом фантазій екс-президента", - сказано у повідомленні.

Слова Ющенка політсила назвала "маячнею", зауваживши, що достовірним є лише один факт, що сам Ющенко підписав рішення про передачу державної резиденції Януковичу.

У коментарі «Батьківщини» також йдеться: "Не можемо не відзначити вибірковості пам’яті Віктора Андрійовича, який примудрився забути дві суттєві речі. Перша, що Юлія Тимошенко жодного разу за час перебування в політиці не скористалася ні одною пільгою, а тим більше - службовим житлом. Друга, що сам Віктор Ющенко в порушення всіх законів і моралі, попри прохання і вмовляння не з’їжджав з шикарної президентської державної дачі цілих чотири роки після завершення своїх повноважень".

"Нам навіть соромно нагадувати, що Ющенко залишив держдачу після Революції Гідності та втечі свого патрона Януковича. Усі ж знають про "близькі стосунки" двох Вікторів, які підтвердилися у знайденій «чорній бухгалтерії» Партії регіонів", – зазначили в партії.

"З огляду на все перелічене, ми глибоко стурбовані станом психічного здоров’я Віктора Ющенка. Шкода, що Лікарня майбутнього, де йому могли б допомогти, попри зібрані його дружиною кошти так і не була збудована", - заявили в Батьківщині.

Повну версію матеріалу читайте в свіжому номері журналу Новое Время - №48 від 23 грудня 2016 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X