Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Я повернулася і включаюся в роботу. Повний текст та відео виступу Савченко в Раді

31 травня 2016, 10:34
6799
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Савченко вперше бере участь у засіданні Ради

Фото: Богдан Бортаков via Facebook

Звільнена з російського полону українська льотчиця і народний депутат Надія Савченко у вівторок, 31 травня, вперше виступила з трибуни Верховної Ради

НВ публікує повний текст емоційного виступу політика.

"Я народний депутат України, Савченко Надія. Я повернулася і включаюся в роботу.

Я хочу подякувати всім українцям, які боролися за мене. Я хочу подякувати всім українцям, які піднімали свідомість світової громадськості і показували їм, що таке Україна. Я хочу подякувати всім добрих і порядним людям у світі, які підтримали мене і Україну.

Я хочу попросити пробачення у матері Вадима Пугачова за те, що її син віддав життя за мою волю. Вибачте, що я жива, а ваша дитина мертва.

Я повернулася, і я не дам вам забути, тим, хто сидить у кріслах Верховної Ради, забути про тих хлопців, які починали лягати за Україну на Майдані і зараз продовжують помирати за неї на Донбасі.

Я не дам вам забути, тому що, якщо хто-небудь з вас був на кладовищі, то ви могли відчути, що вони не лежать, вони стоять. Вони стоять за нами за Україну. І вони не ляжуть в могили до тих пір, поки ми не отримаємо ту Україну, за яку померли вони і про яку мріємо ми.

Нічого не забуто, ніхто не забутий і нічого не прощено. І народ України не дасть нам сидіти в цих кріслах, якщо ми будемо зраджувати її. Україна перш за все. А для нас, для тих, хто сидить у залі, Україна більше житті кожного з нас.

Я у Верховній Раді. І я знімаю свій портрет з трибуни і заміняю його обличчами хлопців, які будуть дивитися вам в очі, які зараз сидять в тилу ворога і борються за нашу Україну для того, щоб кожен раз, коли ви виступаєте з цієї трибуни, дивилися їм в очі і розуміли, що ви не маєте права не витягнути останнього з них".

Нагадаємо, 25 травня в аеропорту Бориспіль приземлився літак, на борту якого знаходилася українська льотчиця і народний депутат Надія Савченко. Вона пробула в російському полоні 709 днів.

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися