Я не проти. Кернес назвав Харків гідною альтернативою для проведення Євробачення-2017

17 травня 2016, 19:00
219
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Кернес заявив, що неправильно влаштовувати змагання за Євробачення серед мерів

Харків є гідним містом для проведення пісенного конкурсу Євробачення 2017, заявив міський голова Харкова Геннадій Кернес

У вівторок, 17 травня, у розмові з журналістами він зазначив, що не проти того, щоб Євробачення відбулося саме в Харкові, передає Інтерфакс-Україна.

"Таке бажання, думаю, є у всіх (мерів - ред), щоб у кожному місті України було проведено Євробачення", - зазначив харківський міський голова.

Водночас Кернес наголосив, що рішення щодо вибору місця проведення конкурсу прийматимуть його організатори. За його словами, вони будуть оцінювати можливі місця проведення конкурсу за визначеними критеріями, а потім приймати рішення.

"Ми сьогодні не можемо влаштовувати змагання серед мерів. Це неправильно (вибрати те чи інше місто місцем проведення Євробачення-2017 - ред), тому що мер хоче. А організатори хочуть? Робити якісь гучні заяви я не буду. Якщо організатори захочуть обрати Харків - будемо сідати і розмовляти предметно", - підсумував він.

Раніше повідомлялося, що на сайті міської ради Харкова зареєстровані дві електронні петиції з пропозицією провести в місті пісенний конкурс Євробачення 2017.

Нагадаємо, українська співачка кримськотатарського походження Джамала з піснею 1944 перемогла у фіналі пісенного конкурсу Євробачення-2016, який проходив у Стокгольмі (Швеція). Її пісня присвячена депортації кримських татар у 1944 році. За результатами голосування національних журі країн-учасниць Євробачення-2016 і смс-голосування глядачів Джамала набрала 534 бали.

За правилами конкурсу, наступне Євробачення має пройти в країні, виконавець якої переміг у попередньому. Таким чином, конкурс Євробачення-2017 пройде в Україні.

Мери п'яти обласних центрів України (Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Львів і Херсон) вже висловили бажання приймати у своїх містах Євробачення-2017.

Зверніть увагу

30 грудня 2018, 10:35
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
30 грудня 2018, 10:35
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект