Я не буду грати в прокурора. Балчун розповів про свою стратегію боротьби з корупцією в Укрзалізниці

0 коментувати
Я не буду грати в прокурора. Балчун розповів про свою стратегію боротьби з корупцією в Укрзалізниці
Фото: Volodymyr Omelyan/Facebook

Новий керівник Укрзалізниці Войцех Балчун прокоментував свої пріоритети на посаді керівника відомства

В інтерв'ю Укрінформу, Балчун заявив, що для протидії корупції у відомстві він буде намагатися створити всередині компанії здоровий фундамент і організувати прозорі процедури, які зроблять неможливим прояви корупції.

"Я не буду грати у прокурора, а спробую створити фундамент під добре організовану компанію, яка буде діяти у відповідності з певними відкритими процедурами. Саме ці процедури будуть викликати зміни. Якщо я почну бігати з сокирою і буду кидатися на кожен випадок (корупції - Ред.), то ми не зробимо ніяких змін. Нам необхідно здійснювати системні зміни. В результаті ці зміни самі будуть ліквідовувати схильність до корупції, адже ризики будуть дуже високими через серйозні наслідки цих дій", - сказав він.

За його словами, з іншого боку, зміни будуть провокувати певні процеси, які будуть зменшувати простір для корупційних дій.

"Звичайно, кожен конкретний випадок корупції, який буде з'являтися, буде перевірятися відповідними структурами в компанії, і не тільки в ній. Втім, я сконцентруюся на формуванні здорового фундаменту для функціонування фірми в майбутньому", - підкреслив він.

Нагадаємо, Кабінет міністрів призначив екс-голову залізничної компанії Польщі PKP Cargo Войцеха Балчуна на посаду голови Укрзалізниці 20 квітня.

Балчун заявляв, що привезе свою команду з Польщі, проте не збирається "перекривати кисень" українським менеджерам.

16 травня міністр інфраструктури Володимир Омелян представив керівному складу Укрзалізниці Балчуна в якості нового керівника держкомпанії.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: