Кива — про свою дисертацію: Не треба порівнювати життєвий етап із покупкою нових трусів

28 квітня 2021, 15:56
Автор: Наталія Роп

В ексклюзивному коментарі для НВ народний депутат від ОПЗЖ Ілля Кива розповів про захист своєї кандидатської дисертації.

«Ви так говорите про етап життя, як про покупку нових трусів: "А навіщо вони вам потрібні?» Це оцінка тих отриманих знань, оцінка життєвого досвіду й оцінка професійної діяльності. Це можливість пройти ще один етап. Це називається самореалізація, самовиховання і робота над собою. Це ж дуже складно», - наголосив нардеп.

Відео дня

Він також додав, що це ще одна можливість бути прикладом для своїх дітей.

«Для мене це була можливість реалізувати ті знання, той досвід, ту освіту, які я отримав. Я ж давно вже не хлопчик і далеко не молода людина. Я вже занадто дорослий обтяжений життєвими обставинами чоловік», - зазначив Кива.

Нардеп також повідомив, що в подальшому планує викладати.

«У мене й освіти достатньо, і життєвого досвіду, і професійної діяльності, щоб вести викладацьку діяльність. І не тільки викладацьку. Я почну ще скоро проповідувати. [...] Прийде час і господь направить», - додав Кива.

Він також порадив журналістці НВ «знайти собі хобі», крім роботи, за аналогією з його кандидатської роботою.

«У вас є хобі? Якесь захоплення? Немає? Дуже погано! Це обмежує ваше розвиток. Я вам рекомендую просто, для того, щоб бути багатогранною людиною, розвиватися багатопланово - не тільки в журналістиці», - сказав нардеп.

"Це - етап життя, а не труси придбати". НВ спитав Киву, навіщо йому науковий ступінь

Дисертація Іллі Ківи

26 квітня відбулася захист Кивою кандидатської дисертації на тему Механізми державного управління. Члени вченої ради підтримали його наукову роботу одноголосно.

За словами журналістів, які проаналізували дисертацію нардепа, вона складається з «повторених загальних фраз із відсутністю конкретики» і неіснуючих термінів, а його англомовна стаття була переведена за допомогою Google Translate.

Сам Кива, коментуючи захист звий дисертацію, заявив, що наука в Україні "продажна", але зараз «таке життя».

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X