На тлі чуток про позбавлення Коломойського громадянства. Данілов заявив, що олігархом в Україні може бути визнаний і іноземний бізнесмен

22 липня, 09:32
Данілов прокоментував чутки про можливе позбавлення Коломойського українського громадянства (Фото:РНБО)

Данілов прокоментував чутки про можливе позбавлення Коломойського українського громадянства (Фото:РНБО)

Секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов на тлі чуток про позбавлення бізнесмена Ігоря Коломойського українського громадянства заявив, що в Україні в реєстрі олігархів може бути й іноземець.

«Чи може громадянин іншої країни бути зареєстрованим у нас як олігарх? Так, може. Якщо людина діє на території нашої країни, не має значення, громадянином якої країни вона є», - сказав він в ефірі національного телемарафону.

Відео дня

Данілов пояснив, що в цьому випадку його діяльність має відповідати трьом з чотирьох критеріїв, які записані в законі.

Напередодні нардеп Сергій Власенко опублікував фотокопію указу президента про втрату громадянства України низкою осіб, зокрема бізнесмена Ігоря Коломойського.

Офіційного підтвердження справжності указу наразі немає.

Документ датований 18 липня, проте на сайті Офісу президента такого указу досі немає. Це можна пояснити тим, що документ є таємним та не підлягає публікації.

У списку на позбавлення громадянства також є голова тероборони Дніпропетровщини Геннадій Корбан, а також депутати Ігор Васильківський (Слуга народу) та Вадим Рабінович (від забороненої ОПЗЖ).

https://www.youtube.com/watch?v=RyULSXlP6G0&feature=emb_title

Причина рішення в указі не згадується, проте джерела видання ZN.ua повідомляли, що підставою стало подання СБУ про наявність у фігурантів списку громадянства інших країн.

НВ намагався підтвердити чи спростувати цю інформацію у Коломойського та Корбана, але поки що коментарів від них не отримав. В Офісі президента НВ також поки що не надали відповідної інформації.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X