"Хто винен - має бути покараний": Гройсман просить НАБУ перевірити заступника міністра екології Канцурака

27 квітня 2016, 12:35
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман виступив за перевірку Національним антикорупційним бюро України (НАБУ) заступника екології та природних ресурсів України Віктора Канцурака, який став фігурантом корупційного скандалу

На засіданні уряду в середу, 27 квітня, він зазначив, що сьогодні ж звернеться до НАБУ з проханням перевірити факти щодо персони Канцурака, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Гройсман наголосив, що самі міністри несуть політичну відповідальність за кадрові призначення, і він не збирається їх обмежувати. У той же час він звернувся до членів Кабміну з проханням ретельно підходити до пропозицій щодо кадрових призначень і не висувати скомпрометовані кандидатури.

"Хто не винен - має бути захищений, хто винен - має бути покараний, і я думаю, що антикорупційні органи швидко це доведуть", - додав прем'єр.

Нагадаємо, раніше ЗМІ з'ясували, що заступником міністра екології став фігурант корупційного скандалу.

У свою чергу, активісти заявили, що Канцурак є соратником Злочевського і Ставицького, і за часів екс-президента Віктора Януковича керував більшістю українських заповідників. За їхніми словами, під тиском громадськості після революції Гідності чиновник був вимушений написати заяву про звільнення.

X