Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Гройсман заявив, що готовий відзвітувати перед парламентом у будь-який час

17 квітня, 00:09
124
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Гройсман назвав затримку зі звітом уряду в ВР "технічним моментом"

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що не боїться відставки та готовий відзвітувати про роботу Кабінету міністрів перед парламентом у будь-який момент.

"Якщо хтось хоче використовувати звіт уряду, який ми подали 15 лютого, проти нас, то він не повинен ховатися за маскою якогось там комбінатора, а вийти й сказати, що я, такий-то, вважаю, що ви повинні підняти питання про відставку уряду, якщо таке в когось є. Будь ласка, я готовий сьогодні відповісти й на це ", - заявив Гройсман.

Затримку зі звітом уряду Гройсман назвав "технічним питанням", і зазначив, що перенесення виступу в парламенті обумовлено відсутністю депутатів із декількох комітетів, передає Інтерфакс-Україна.

"Це не має значення, тому що я готовий звітувати завжди. Кожен квартал я в прямому ефірі звітую перед українським суспільством, зустрічаюся з експертами, які задають питання та дають свої поради. Я щотижня перебуваю в парламенті й відповідаю на питання депутатів", - заявив глава уряду.

Раніше Гройсман розповів про переговори з МВФ щодо підвищення цін на газ.

Він зазначив, що Україна продовжує вести переговори з Міжнародним валютним фондом (МВФ) за формулою, яка буде формувати ціну на газ для населення.

 

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися