Гройсман зняв з Марушевської три догани Насірова й оголосив їй подяку - Саакашвілі

17 травня 2016, 19:42
3103
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: Volodymyr Groysman via Facebook

Гройсман провів нараду на одеській митниці

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час робочої поїздки до Одеси зняв з голови одеської митниці Юлії Марушевської три догани, оголошені їй головою Державної фіскальної служби Романом Насіровим, повідомив голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі

За словами Саакашвілі, Гройсман зробив це у присутності самого Насірова. Крім того, він оголосив Марушевській подяку.

Голова Одеської ОДА також нагадав, що в останні місяці в Одесі блокувалося будівництво нового Відкритого митного простору, в якому вантажі будуть проходити контроль за 15 хвилин і буде виключена корупція, оскільки всі рішення прийматиме машина.

"Останнього разу раз будівництво зупинило так зване КРУ і кожен раз вони відкладали винесення рішення на два тижні", - написав Саакашвілі в своєму Facebook.

Втім, одразу після візиту Гройсмана, КРУ надіслала підписані протоколи, які дозволяють продовження будівництва. Саакашвілі зізнався, що був приємно здивований вперше за довгий час.


Фото: Mikheil Saakashvili via FacebookФото: Mikheil Saakashvili via Facebook


"Додаю чудесним чином миттєво отримані протоколи, які Прем'єр переслав мені у вайбер. Я вперше переконався, що і в Україні можна працювати швидко, якщо не ставити за мету саботаж і правильна людина опиняється в правильному місці. Сподіваюся, що будуть виконані і інші обіцянки - призначення прокурора, якому б довіряла громадськість і щодо змін в СБУ і податковій, але це прерогатива вже не Прем'єр-міністра", - підсумував політик.

У свою чергу, Володимир Гройсман у своєму Facebook розповів, що під час наради на одеській митниці доручив прискорити узгодження документів щодо нового терміналу. Так, до кінця тижня мають бути затверджені всі кадрові зміни. "У той же час я наголошую - відповідальність за боротьбу із контрабандою лежить на всіх керівниках митниці - і на центральному рівні, і на місцях. Мене цікавлять не заяви про наміри - мене цікавить результат. Священних корів нема і не може бути", - додав прем’єр.

Раніше повідомлялося, що прем'єр-міністр України Володимир Гройсман лаконічно прокоментував чутки про плани звільнити голову Державної фіскальної служби Романа Насірова.

Зверніть увагу

30 грудня 2018, 10:35
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
30 грудня 2018, 10:35
20 січня, 16:54
Лонгріди
thumb img
Спецпроект