Гройсман вимагає запустити е-декларування з 1 вересня, погрожуючи звільненнями

23 серпня 2016, 12:20
476
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Володимир Гройсман: Іншої дати, крім цього, немає

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман наполягає, щоб електронне декларування активів чиновників було запущено з 1 вересня, повідомляє Інтерфакс-Україна

"Моя мета - з 1 вересня запустити електронне декларування. Я вимагаю цього. Іншої дати, крім цього, немає", - сказав він, відкриваючи засідання Кабміну у вівторок.

Гройсман також попередив про персональну відповідальність осіб, у віданні яких знаходиться запуск електронного декларування.

Прем'єр зазначив, що згідно зі службовою перевіркою, результати якої він вже отримав, уряд має право притягнути до дисциплінарної відповідальності голову Національного агентства з питань запобігання корупції (НАПК) Наталію Корчак.

"Але для мене це не самоціль - зробити вам догану. Для мене самоціль - запуск електронного декларування", - сказав Гройсман, зазначивши, що не буде виносити на розгляд Кабміну догану голові НАПК.

Однак глава уряду заявив: "Якщо з 1 вересня це (запуск е-декларування) не буде зроблено, не хочу нікого лякати, але звільнення - це просто мінімум того, що буде. Сьогодні я підпишу всі необхідні доручення. Хочете - я будуть підписувати кожен день десять, але зробіть свою справу".

Нагадаємо, в Україні 15 серпня мала повноцінно запрацювати система електронного декларування доходів чиновників. Однак її запуск був зірваний.

Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації відмовила у сертифікації комплексу збору і обробки електронних декларацій, через що система працює в тестовому режимі. Утім НАПК залишив у силі своє рішення про запуск е-декларування незважаючи на відсутність атестата захисту інформації, яка є необхідною відповідно до законодавства.

Нині система працює у тестовому режимі.

Головне

article_img
Зброя для України. Волкер анонсував нові поставки вже у найближчі місяці

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися