Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Гройсман закликав уряд і коаліцію до переговорів

9 березня 2016, 11:36
148
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Спікер закликав депутатів і міністрів домовитися

Фото: Олександр Медведєв / НВ

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман закликає до переговорів між парламентською коаліцією та Кабінетом міністрів

"Я пропонував і ще раз підкреслюю, що було б непогано спілкуватися з представником коаліції не через ЗМІ, а шляхом прямого діалогу. Я вважаю, що було б абсолютно доцільно, якщо б всі члени фракцій, які входять у коаліцію, зібралися спільно з прем'єр-міністром і урядом і провели дискусію на тему, де ми сьогодні знаходимося і як нам вийти з цієї ситуації", - сказав Гройсман, передає Інтерфакс-Україна.

У той же час спікер підкреслив, що в першу чергу необхідно обговорювати кроки для виходу з нинішньої ситуації. "Я неодноразово говорив, що найголовніше - це план дій, навколо якого ми можемо об'єднатися, дуже чіткий і зрозумілий: як будемо відновлювати економіку, як будемо проводити необхідні реформи в країні, як будемо відновлювати довіру до правосуддя, як будемо продовжувати подальшу децентралізацію", - заявив Гройсман.

"Є багато питань, на які необхідно дати чіткі відповіді, і лише після цього можна переходити до обговорення конкретних персоналій", - підсумував голова парламенту.

Нагадаємо, раніше Володимир Гройсман заявляв, що більшість політичних сил в українському парламенті готові до формування нової коаліції і нового уряду.

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися