Гройсман погрожує піти з посади спікера Ради - ЗМІ

13 квітня 2016, 00:15
13
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: 112.ua

Гройсман жорстко наполягає на своїх умовах формування нового уряду

Голова Верховної Ради і один з головних кандидатів на пост прем'єр-міністра Володимир Гройсман не тільки відмовляється від очолення Кабміну, але і погрожує піти з посади спікера парламенту, якщо йому продовжать нав'язування невигідних йому кандидатур на міністерські посади. Про це повідомляє Дзеркало тижня з посиланням на власні джерела

За словами джерела, основною вимогою Гройсмана є проведення своїх людей на посади міністрів у трьох міністерствах.

"Гройсман і Луценко сидять в Адміністрації президента з обіду. Переговори в черговий раз зайшли у глухий кут. Він хоче провести своїх людей на три міністерства – енергетики та вугільної промисловості, економіки та охорони здоров'я. Йому не дають цього зробити, відповідно, Гройсман не тільки відмовляється очолити Кабмін, але і пригрозив написати заяву про відставку з посади спікера", - повідомило джерело.

Нагадаємо, після того, як колишній прем'єр Арсеній Яценюк подав у відставку 10 квітня, у БПП анонсували голосування за новий Кабмін вже на 12 квітня.

Однак у цей день голосування не відбулося, так як переговори по коаліції і нового складу уряду ще не закінчилися.

За інформацією ЗМІ, після відмови Гройсмана від посади, пов'язаної з недосягнення компромісу щодо кандидатур на міністерські крісла, в БПП розглядали кандидатуру Юрія Луценка, і навіть поверталися до можливості призначити главою Кабміну "технократа" Наталія Яресько.

Представники НФ Антон Геращенко і Вікторія Сюмар у вівторок пізно ввечері заявляли, що БПП розглядає кандидатури Луценка та Степана Кубіва, і їх фракція готова прийняти будь-який вибір колег з пропрезидентської партії.

Зверніть увагу

30 грудня 2018, 10:35
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
30 грудня 2018, 10:35
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект