Гройсман: Вибори в об'єднаних громадах відбудуться 11 грудня

30 вересня 2016, 23:20
6
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Кабмін з ЦВК знайшли рішення, як провести вибори

Уряд спільно з Центральною виборчою комісією знайшло рішення, яке дозволить провести вибори в об'єднаних територіальних громадах 11 грудня

"Я думаю, що на 11 грудня ми зможемо вийти на вибори в об'єднаних громадах", - заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив в ефірі Львівської обласної державної телерадіокомпанії, повідомили в Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату Кабінету Міністрів України.

Гройсман зазначив, що питання призначення виборів в об'єднаних територіальних громадах мало б був бути вирішено Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ спільно з ЦВК.

"Не змогли вирішити без мого втручання. Я втрутився. І ми з Центральною виборчою комісією знайшли формат рішення. В понеділок ми вже приймемо необхідне рішення", - додав він.

Нагадаємо, 16 вересня Кабінет міністрів вніс на розгляд Верховної Ради проект держбюджету на 2017 рік.

До 9 млрд грн збільшиться розмір державної підтримки в рамках Державного фонду регіонального розвитку. З них 1 млрд грн. буде спрямований на підтримку об'єднаних територіальних громад і 8 млрд грн - на соціально-економічний розвиток територій.