Гройсман різко розкритикував рішення Держспецзв’язку, яке заблокувало електронне декларування

12 серпня 2016, 23:04
1746
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: Олександр Медведєв / НВ

Гройсман пригрозив особистою відповідальністю керівникам НАЗК і ДССЗЗІ в разі зриву електронного декларування доходів чиновників

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що вбачає злий намір противників введення системи електронного декларування у  рішенні Держспецзв’язку про невидачу атестату цьому проекту

"Я уже попередив керівництво НАЗК і ДССЗЗІ – у них є ще два дні на виправлення ситуації. Якщо система е-декларування не буде запущена вчасно, то я буду добиватись того, щоб усі, хто не забезпечив вчасного запуску системи, включаючи керівництво цих органів, понесли за це саму жорстку персональну відповідальність", - написав Гройсман за кілька годин після публікації рішення Держспецзв’язку на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що не бачить жодних виправдань тому, що за два дні до передбаченого терміну введення в дію системи електронного декларування приймається рішення, яке блокує реалізацію цього проекту.

"Комусь очевидно дуже не хочеться, щоб ця система, яка має на меті антикорупційні цілі, реально запрацювала і заради цього ставиться під загрозу не тільки довіра суспільства до влади, а й репутація України в очах міжнародних партнерів", - наголосив Гройсман.Нагадаємо, за два дні до старту системи електронного декларування Держспецзв’язку опублікувало рішення про невидачу атестату відповідності. Серед аргументів відомство привело невідповідність функціоналу реєстру, а також невідповідність вимогам нормативних документів з технічного захисту інформації в обсязі функцій, передбаченому у технічному завданні на створення цієї системи.

Цей проект входить до переліку умов Євросоюзу для лібералізації візового режиму з Україною.

Зверніть увагу

30 грудня 2018, 10:35
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
30 грудня 2018, 10:35
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект