Гройсман прояснив ситуацію з вакантним кріслом губернатора Одеської області

7 листопада 2016, 22:19
1562
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Гройсман візьме Одеську ОДА під особистий контроль поки не призначать губернатора

Не менше місяця знадобиться на офіційне призначення нового голови Одеської облдержадміністрацієї після відставки Міхеїла Саакашвілі, в цей період регіон контролюватиме прем'єр-міністр Володимир Гройсман

Про це він сам повідомив в Facebook, прокоментувавши раптову відставку Саакашвілі.

"Згідно з чинним законодавством, якщо президент задовольнить заяву голови ОДА, принаймні місяць після цього триватиме конкурс на призначення нового голови. Хочу зі свого боку запевнити одеситів, що поки що область буде залишатися без першого керівника регіону, ситуація в Одеській області буде на моєму особистому контролі", - написав він.

У свою чергу джерела Української правди в Адміністрації президента повідомили, що зараз розглядається кілька кандидатур на цю посаду. Чітких кандидатур поки немає, але обговорюється можливість призначення когось із колишніх голів Одеської ОДА.

Також заступник Саакашвілі 27-річна Соломія Бобровська заявила, що стане тимчасовим главою Одеської облдержадміністрації.

Раніше Саакашвілі оголосив про відставку зі свого поста, який обіймав з 30 травня 2015 року. Своє рішення він мотивував тим, що втомився від постійного обману і корупції, в тому числі з боку влади в Києві.