Гройсман анонсував нові кроки з реформування митниці - відео

23 травня 2016, 11:48
Цього тижня Кабінет міністрів України має розглянути низку питань щодо реформування української митниці, заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман

"Сьогодні у мене буде зустріч зі спецпредставником США з питань митниці. Ми підпишемо угоду про взаємодію між Сполученими штатами Америки і Україною. Я розраховую, що ми зможемо спільно зробити технічну модернізацію на митниці", - розповів він у відеозверненні, опублікованому в Facebook.

Відео дня

За словами Гройсмана, українським митницям потрібно багато нового обладнання, яке не дозволить здійснювати контрабанду. Також потрібно оновити програмне забезпечення та кадровий потенціал, аби митниця була ефективною.

Він також зазначив, що на засіданні уряду цього тижня буде розглянута низка питань, які врегульовують багато проблем в митній справі.

"Ми створимо єдине вікно на українській митниці, ми врешті-решт приймемо рішення, які дозволять зробити перший крок і подолати так званих "податкових білочок" - тих, хто пресує бізнес. І я думаю, що рішення, яке буде прийнято урядом, дасть можливість цю проблему зняти", - наголосив прем’єр та додав, що перед урядом стоїть багато завдань.

Нагадаємо, раніше Володимир Гройсман повідомив про створення найближчим часом міжвідомчих мобільних підрозділів для наведення ладу на українській митниці.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X