Головред прокоментував "Вальцмана" і цитату Корбана про Порошенка у методичці для вчителів

6 коментувати
Журнал Історія в школі
Фото: Іван-Оберемко via Facebook

Журнал Історія в школі

Головний редактор журналу Історія в школі Юрій Войцеховський заявив, що цитування образ лідера партії УКРОП Геннадія Корбана на адресу президента Петра Порошенка і згадування прізвища Вальцман відображає думку автора, за яку редакція відповідальності не несе

"У нас толерантна редакція. Це особиста думка професора Короля. Я її можу поділяти або не поділяти. У нас є розуміння свободи преси? Є. Прізвище Вальцман фігурувало в пресі?", - скаав Войцеховський у коментарі Zaxid.net.

За словами Войцеховського, автор публікації історик Віктор Король є постійним дописувачем до журналу. Його статті розміщувались у рубриці Дискусійна зала, з приміткою, що думка редакції може не співпадати.

"Ця стаття присвячена не цій проблемі, а збереженню пам’яток України. Виділяти такий невеличкий фрагмент - це, я думаю, не зовсім коректно. Але якби я його викинув як редактор - я можу це зробити, це поставило б мене в конфлікт з нашим постійним дописувачем, до якого я відношусь з повагою. Це тонкі внутрішні редакційні речі, які важко зрозуміти ззовні", - вважає Войцеховський.

Також головний редактор журналу додав, що Віктор Король вже на пенсії, і тому "йому втрачати нічого, він може казати те, що каже".

Нагадаємо, популярний блогер Іван Оберемко опублікував у Facebook фото науково-методичного посібника для українських вчителів, в якому процитовані неприємні слова лідера партії УКРОП Геннадія Корбана на адресу президента Петра Порошенка.

"У сучасної влади головна мета - духовне відродження, не поліпшення життя людей, а збагачення, про що свідчать, зокрема, зростання стану Порошенка (Вальцмана) до близько 3 млрд доларів, збільшення мережі магазинів Рошен і т.д. Недарма відомий політик Геннадій Корбан на УТ сказав, що П.Порошенко (Вальцман) - це барига, який торгує своєю країною. Тому що в Україні влада під контролем сіоністів ", - цитує методичку Оберемко.


Журнал видано за участю Інституту історії України НАН України, Інституту педагогіки АПН України, Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Київського міського педагогічного університету імені Б. Д. Грінченка та інших. Видавець - Національний педагогічний університет імені Драгоманова.

Міністр освіти Сергій Квіт вже прокоментував пост Оберемка в Facebook.

"Якщо повідомлення відповідає правді, ми належним чином відреагуємо", - пообіцяв Квіт.

Нагадаємо, в листопаді 2015 року Корбан обізвав Порошенка "баригою, який торгує країною, людьми і дешевими солодощами".

Лекції Нового Времени повертаються!

Ми зібрали відомих економістів і бізнесменів, впливових істориків і мислителів, та задали їм одне питання: «Що чекає країну?»

Переглянути розклад
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: