Голова правління Нафтогазу задекларував 6,1 млн гривень доходів

0 коментувати
Основна частина доходу - надання послуг ще на попередній роботі
Фото: www.ednist.info

Основна частина доходу - надання послуг ще на попередній роботі

Голова правління компанії НАК Нафтогаз Україна Андрій Коболєв зазначив в своїй декларації загальну суму сукупного доходу до вирахування податків в 6 105 967 гривень. Декларацію можна знайти на сайті компанії

"З цієї суми 1 104 504 грн припадає на доходи відповідно до трудового та колективного договору з Нафтогазом", - говориться в повідомленні.

Основна частина доходу на суму 5 мільйонів гривень пов'язана з наданням інвестиційно-банківських послуг в інвестиційній компанії, де Коболєв працював до призначення в Нафтогаз.

Серед майна, яке знаходиться у власності, в оренді або в іншому праві користування членів родини, зазначено земельну ділянку площею 1204 кв. м., житловий будинок в 275,5 кв. м. та господарський будинок в 26,6 кв. м. Всі три об'єкти знаходяться в Києво-Святошинському районі столиці.

Серед задекларованих транспортних засобів значаться Porsh Cayenne 2007 року, Mercedes-Benz GL 550 2008 року та водний мотоцикл. Також зареєстрований Lexus LX570 2011 року, що зазначений в користуванні членів сім'ї.

В банках Коболєв має на рахунках 104 139 гривень.

Нагадаємо, згідно з нещодавно оприлюдненою декларацією міністра аграрної політики Олексія Павленка, він отримав сукупного доходу за 2015 рік майже в 20 разів менше, ніж його сім'я.

А доходи міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина, згідно з його декларацією, зменшились в 6 разів порівняно з 2014 роком.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: