Голова Нацполіції прогнозує нелегкий 2016 рік

25 грудня 2015, 14:13
939
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

© mvs.gov.ua

Деканоідзе наголосила, що Нацполіція має виправдати довіру населення

Голова Національної поліції Хатія Деканоідзе заявила, що наступний 2016 рік буде найкритичнішим

Про це вона сказала у п’ятницю, 25 грудня, під час відеоселекторної наради керівників Нацполіції та її структурних підрозділів, повідомляє департамент комунікації Нацполіції України.

"2016 рік стане найкритичнішим та показовим. Нам необхідно докласти усіх зусиль аби довести ефективність діяльності Національної поліції України та виправдати довіру населення", - наголосила Деканоідзе.За її словами, добросовісні правоохоронці зможуть продовжити службу у Нацполіції за умови успішного проходження переатестації та якісної роботи протягом перших ста днів діяльності підрозділів. Згідно з концепцією "100 днів якості Національної поліції України", після цього терміну оцінять діяльність і керівників підрозділів.

Деканоідзе також розповіла, що в Нацполіції створять спеціальні комісії зі співробітників Центрального апарату, які займуться перевіркою регіональних підрозділів за своїми напрямками. Зокрема, вони оцінюватимуть якість роботи слідчих та оперативних служб.

Нагадаємо, раніше Хатія Деканоідзе заявила, що до травня-червня 2016 року у 29-ти містах України працюватимуть патрульні служби, які повністю замінять структуру Державтоінспекції.