Голландський уряд відреагував на інформацію щодо змін в Асоціацію Україна-ЄС

2 коментувати
Нідерланди хочуть обговорити майбутнє Угоди про асоціацію з європейськими партнерами

Нідерланди хочуть обговорити майбутнє Угоди про асоціацію з європейськими партнерами

Уряд Нідерландів виступив із заявою, у якій наголошується, що результати референдуму щодо ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, який відбувся у квітні, "викликає розчарування", однак Нідерланди не можуть продовжувати роботу з ратифікацією "ніби нічого не сталося"

У заяві голландського уряду, яка опублікована на сайті посольства України в Нідерландах також йдеться про те, що результати даного референдуму суперечать офіційній політиці Королівства.

В уряді також наголосили, що для вирішення питання з ратифікацією Угоди необхідно провести консультації з європейськими партнерами, "частиною яких є й Україна".

"На даний момент всі варіанти залишаються на столі. Ми нічого не виключаємо, не надали перевагу певному рішенню", - йдеться в заяві голландського уряду.

В уряді також додали, що вони й надалі працюють в напрямку пошуку певного рішення, прийнятного для всіх зацікавлених сторін.

Крім того, влада Королівства хочуть обговорити Угоду про асоціацію та результати голландськго референдуму на засіданні Європейської ради у червні.

Нагадаємо, за результатами референдуму, Нідерланди не підтримали ратифікацію угоди про асоціацію України та ЄС.

7 червня з’явилася інформація, що уряд Нідерландів хоче змінити деякі положення Угоди про асоціацію.

Серед змін може бути виключення пункту угоди про співробітництво між Україною та ЄС в оборонній сфері, або, як мінімум, пом'якшення умов такого співробітництва.

У свою чергу глава МЗС Королівства Берт Кундерс заявив, що голландський уряд хоче обговорити майбутнє Угоди про асоціацію між Євросоюзом та Україною на саміті ЄС у кінці червня.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: