Глава НАБУ повідомив, коли допитають Кононенка

9 лютого 2016, 15:11
560
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Ситник заявив, що спочатку треба сформулювати питання до Кононенка

Глава Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник розповів, коли НАБУ допитає народного депутата від БПП Ігоря Кононенка, якого міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус звинуватив у тиску на нього

Про це глава НАБУ заявив сьогодні, 9 лютого, у Києві, повідомляє УНІАН.

За його словами, НАБУ повинно "плідно попрацювати" з міністром економічного розвитку і торгівлі Айварасом Абромавичусом, який зараз дає свідчення у справі за заявою про тиск на нього з боку народного депутата від БПП Ігоря Кононенка, а потім уже допитати самого Кононенка

Ситник заявив, що якщо б мав бажання "розпіарити роботу НАБУ, то можливо і сьогодні, але для того, щоб людині ставити питання, їх потрібно спочатку сформулювати".

"Для того, щоб сформулювати питання, ми повинні плідно попрацювати з Айварасом Абромавичусом, який зараз дає показання", - додав глава НАБУ.

Раніше Артем Ситник заявив, що після допиту міністра економіки і торгівлі Айвараса Абромавичуса щодо його заяв про тиск на міністерство, у цій справі з’являться нові фігуранти.

Нагадаємо, 3 лютого міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус заявив про рішення піти у відставку.

Однією із причин свого рішення він назвав вирішення питань в інтересах окремих людей за його спиною.

Зокрема, за словами Абромавичуса, протягом року Ігор Кононенко активно лобіював своїх людей на посаду гендиректора Укртрансаміаку.

Сам Кононенко спростовує заяви Абромавичуса. За його словами, заяви міністра є спробою перекласти відповідальність за невдачі у роботі МЕРТ.

Він також сказав, що йде з посади першого заступника керівника фракції Блок Петра Порошенка на період розслідування заяви Абромавичуса, а також пропонує голові МЕРТ разом пройти перевірку на детекторі брехні щодо озвучених звинувачень.

Національне антикорупційне бюро України зареєструвало кримінальне провадження за фактами, викладеними Айварасом Абромавичусом.

9 лютого в НАБУ відбувся перший допит Абромавичуса, після якого він заявив, що зустрінеться з детективами Національного антикорупційного бюро України ще мінімум тричі.

Зверніть увагу

29 грудня 2018, 11:53
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 11:53
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект