Глава Мінекономрозвитку Абромавичус вирішив піти у відставку

6 коментувати
Подати у відставку Абрамавичус вирішив через зростання протидії реформам

Подати у відставку Абрамавичус вирішив через зростання протидії реформам

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус заявив про рішення піти у відставку.

Відповідна заява опублікована на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Подати у відставку міністр вирішив через відсутність підтримки та активну протидію реформам, здійснюваним його командою.

"Сьогодні я прийняв рішення подати у відставку з посади міністра. Причина – різка активізація блокування будь-яких системних та важливих реформ", – йдеться у заяві.

За словами Абромавичуса, такі дії повністю паралізують його реформаторську роботу.

"Це вже не просто відсутність підтримки чи політичної волі. Це активні дії, спрямовані на те, щоб паралізувати нашу реформаторську роботу: від несподіваного зняття охорони міністра та його сім'ї – до нав'язування, під усе більшим тиском, сумнівних осіб у мою команду і на ключові посади на держпідприємствах", - підкреслив він.

Абромавичус також заявив про тиск на нього у відповідь на реформи у сфері держзакупівель.

"І чим радикальніші кроки ми робили, чим глибшими були наші реформи, чим більшим був наш прогрес, тим більше на нас тиснули у відповідь", - зазначив глава Мінекономіки.

Також Абромавичус додав, що у нього і його команди "немає бажання бути ширмою для відвертої корупції чи підконтрольними маріонетками для тих, хто хоче у стилі старої влади встановити контроль за державними грішми".

Відео заяви Абромавичуса:


Нагадаємо, Айварас Абромавичус - український політик литовського походження. 2 грудня 2014 Президент України Петро Порошенко надав Айварасу Абромавичусу українське громадянство. Того ж дня Верховна Рада України затвердила новий склад Кабінету Міністрів, до складу якого ввійшов Айварас Абромавічус як міністр економічного розвитку і торгівлі.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: