Геращенко запевнив, що СБУ і МВС моніторять ситуацію навколо "поп-параду" УПЦ МП

11 липня 2016, 18:24
503
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

На думку депутата, акція була задумана за межами України

Депутат Верховної Ради, радник голови МВС Антон Геращенко заявив, що українські силові структури уважно моніторять ситуацію навколо так званого "хресного ходу", організованого проросійськими активістами та УПЦ Московського патріархату

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"МВС і СБУ роблять свою справу. Уважно моніторять ситуацію навколо так званого "хресного ходу". Вивчаються особистості організаторів, джерела фінансування та інші супутні деталі. Серед прихожан Московського патріархату є достатньо осіб, які співпрацюють з нашими оперативними співробітниками. Тому нам відомі деталі того, що відбувається", - запевнив нардеп.

При цьому він висловив упевненість, що дану акцію підготували в Росії.

"Що робити з поп-парадом? Без сумнівів, так званий "хресний хід" задуманий за межами України. Автори ідеї знають, як легко закидати в масову свідомість українців якусь конфліктну ситуацію, а потім знімати з цього "пінку", - зазначив Геращенко.

У зв'язку з цим він закликав українську громадськість не піддаватися на провокації.

"Звертаюся до представників українських партій і громадських організацій, що люблять почухати кулаки на публіку: не варто влаштовувати бійки і провокації по відношенню до цього "хресного ходу". Так як саме цього від Вас і чекають його організатори. Будьте вище цього і розумнішими", - написав радник Авакова.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що голова Полтавської облради звернувся до керівництва силових структур з проханням посилити заходи безпеки на час перебування на території області так званого "хресного ходу за мир", організованого УПЦ МП.

НВ