Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Франція на засідання Радбезу ООН виступила за додаткову присутність ОБСЄ в Донбасі

29 квітня 2016, 00:06
197
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Постпред Франції в ООН наголосив, що організацію збільшення міжнародної присутності в Донбасі вже обдумують французькі та німецькі дипломати

Постійний представник Франції в ООН Франсуа Делатр під час засідання Ради безпеки ООН щодо ситуації в Україні заявив, що його країна наполягає на збільшенні додаткової міжнародної присутності під егідою ОБСЄ в Донбасі. Про це повідомляє Уніан з посиланням на власного кореспондента

"Потрібно провести місцеві вибори в Донбасі відповідно до законодавства України та стандартів ОБСЄ. Можна допустити такі вибори в разі стабільної ситуації з безпекою. На нашу думку необхідно забезпечити якусь додаткову міжнародну присутність на місцях під егідою ОБСЄ. Зараз ми думаємо разом з німецькими колегами про організацію такого механізму", - сказав він.

Також Делатр наголосив на необхідності розробки механізмів встановлення режиму повного припинення вогню для забезпечення проведення виборів на окупованій частині Донбасу.

"Що стосується безпеки в Донбасі - йдеться про ефективні механізми, які обговорювались на попередньому міністерському засіданні в нормандському форматі, яке відбулося 3 березня і стосувалася активізації припинення вогню. Йдеться про виведення важких озброєнь, а також створення механізмів запобігання інцидентів і їх врегулювання", - повідомив він.

Раніше повідомлялось, що 28 квітня  Радбез ООН збереться для обговорення українського питання.

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися