Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Фінал дипломатичної кар'єри. Екс-представник України в ООН Сергеєв йде на пенсію

9 лютого 2016, 11:51
620
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

За кілька днів після свого 60-річчя Сергеєв заявив, що йде на пенсію

Колишній постійний представник України в ООН Юрій Сергеєв заявив, що йде на пенсію

"Друзі, все має свій початок і кінець. Сьогодні я прийняв рішення написати заяву про вихід на пенсію після багатьох років дипкар'єри", - написав він у своєму Twitter.Сергеєв подякував всім українцям за підтримку та добрі побажання, а також наголосив, що в України все буде добре.

"Зрештою, Україні можна служити різними способами", - додав він.Юрій Сергєєв народився 5 лютого 1956 року в Гюмрі (колишньому Ленінакані). Закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Почав свою дипломатичну кар'єру в 1992 році - з посади керівника прес-центру МЗС України. Був радником-посланником Посольства України у Великобританії та Північній Ірландії, Надзвичайним і Повноважним послом в Греції, Албанії, Франції та Співдружності Багамських островів, першим заступником глави МЗС, постійним представником України про ЮНЕСКО та ООН.


Нагадаємо, 9 грудня минулого року президент України Петро Порошенко призначив нового постійного представника при Організації об'єднаних націй. Посаду, яку раніше протягом восьми років обіймав Юрій Сергеєв, тепер зайняв колишній посол України в Росії Володимир Єльченко. Українці зі всього світу гаряче подякували Сергеєву за його роботу та висловили слова підтримки та захоплення.

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися