"Експерименти над Україною". Тимошенко прокоментувала ставлення до кандидатури Зеленського

22 лютого, 14:38
2846
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
"Експерименти над Україною". Тимошенко прокоментувала ставлення до кандидатури Зеленського - фото

EPA

Юлія Тимошенко

Лідер Батьківщини і кандидат в президенти України Юлія Тимошенко прокоментувала ставлення до кандидатури Володимира Зеленського.

Відповідаючи на прес-конференції на запитання про те, як вона ставиться до Зеленського як кандидата, і чи погодиться вона на посаду прем'єра у разі його перемоги, Тимошенко відповіла:

"Я за те, щоб у українців завжди була велика палітра вибору. Сьогодні ви можете в бюлетені знайти всіх, хто може задовольнити ваші вимоги, ваше бачення. І це дуже добре, це демократія в Україні", - цитує Тимошенко Українська правда.

Однак, за її словами, "завжди треба думати про те, що Україна в 2019 році опинилася на лезі бритви".

"Або після президентських виборів Україну піднімуть - і піднімуть люди, які знають, як це робити. Або якщо в черговий раз на виборах над Україною буде поставлено експерименти, - Україна почне далі котитися до цієї прірви. Тоді відповідати за ці результати голосування будуть ті, хто такі результати зробив, - виборці",- заявила Тимошенко.

Тимошенко додала, що ділити посади до того, як закінчилися вибори, вважає дуже передчасним.

Згідно з результатами останнього опитування, проведеного Центром Разумкова, шоумен Володимир Зеленський лідирує в рейтингу кандидатів на посаду президента.

За нього готові голосувати 19% з тих, хто має намір брати участь у виборах.

За чинного президента Петра Порошенка готові проголосувати 16,8% українців, за лідера Батьківщини Юлію Тимошенко - 13,8%.

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською