Екс-заступник Саакашвілі Саша Боровик повернувся в бізнес

2 червня 2016, 13:03
564
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Боровик увійшов до ради директорів Bio-Signal.

Депутат Одеської міськради, колишній виконуючий обов'язки заступника голови Одеської ОДА з питань інвестицій і розвитку Саша Боровик став головним юридичним консультантом (General Counsel) американської start-up компанії Bio-Signal Group Corp

Про це стало відомо із його повідомлення у соціальній мережі Facebook з Нью-Йорка, де розташована Bio-Signal.

Bio-Signal Group Corp була створена в 2002 році і займається вивченням біоелектричних сигналів мозку і можливістю їх портативної запису для цілей медичної діагностики.

Боровик увійшов до ради директорів Bio-Signal.

Водночас місцем проживання екс-заступника голови ОДА в його блозі поки, як і раніше, вказана Одеса.

Нагадаємо, на початку травня Боровик, який є громадянином Німеччини, заявив про відставку через новий закон про державну службу. Документ забороняє державним службовцям мати якесь громадянства, крім українського. Він уточнив, що залишається радником голови ОДА Міхеїла Саакашвілі і зможе ще більше сконцентруватися на роботі в Одеській міськраді та активізувати свою політичну діяльність.

До приїзду в Україну в лютому 2015 року Боровик очолював регіональний юридичний департамент компанії Akamai Technologies в Лондоні, а ще раніше курирував в Microsoft роботу з держсектором.

Передбачалося, що він стане першим заступником міністра економічного розвитку і торгівлі, однак це призначення так і не було узгоджено, після чого він приєднався до команди Саакашвілі.

Головне

article_img
Зброя для України. Волкер анонсував нові поставки вже у найближчі місяці

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися