Суд продовжив запобіжний захід Микитасю до 14 лютого

25 грудня 2019, 23:00

Екс-президенту Укрбуду, екс-нардепу і забудовнику Максиму Микитасю продовжили запобіжний захід до 14 лютого 2020 року.

Про це йдеться в повідомленні на Facebook-сторінці Вищого антикорупційного суду.

Слідчий суддя ВАКС задовольнив клопотання прокурора САП і продовжив термін дії обов'язків, покладених на експрезідента корпорації  Укрбуд. 

Відео дня

Згідно з рішенням суду, підозрюваний повинен прибувати до детектива, прокурора, слідчого або судді, до суду за кожної вимоги; не виїжджати без дозволу детектива, прокурора або суду з населеного пункту, в якому він зареєстрований, проживає чи перебуває; повідомляти про зміну свого місця проживання та / або роботи.

Також Микитась повинен утримуватися від спілкування зі свідками та іншими підозрюваними в даному кримінальному провадженні та здати на зберігання до відповідних органів паспорт (паспорти) для виїзду за кордон; носити електронний засіб контролю (браслет).

Микитася підозрюють в махінаціях з житлом для Нацгвардії.

Нагадаємо, обшуки вдома у Максима Микитася відбулися ще 11 грудня.

Перед цим, 5 грудня, Генеральний директор найбільшої київської девелоперської компанії Укрбуд Олег Майборода звинуватив колишнього власника компанії і свого кума в її проблемах.

Він перерахував дороге майно Микитася, зокрема зазначив, що він став першим в Україні власником автомобіля Lamborghini Urus номером року народження Микитася), вартість якого становить близько $ 700 тис. У бізнесмена є броньований Майбах - за $ 600 тис. І Aston Martin - за $ 300 тис.

5 грудня близько тисячі інвесторів Укрбуду пікетували Офіс президента. Всього квартир в недобудованих комплексах компанії придбали близько 13 тис. інвесторів.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X