Егоїзм політиків, зброя істориків. Про що Порошенко розповів студентам університету Шевченка

0 коментувати
Виступ Порошенко перед студентами
Фото: прес-служба президента

Виступ Порошенко перед студентами

Президент України Петро Порошенко в четвер, 6 жовтня, з нагоди 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського провів зустріч зі студентами Київського національного університету імені Тараса Шевченка. НВ наводить ключові заяви глави держави

Егоїзм політиків і гібридна війна

Наскільки зараз роз'єднаним і егоїстичним виступає український політичний клас. Він не відчуває потреби, враховуючи зовнішні обставини, регулювати і тримати в межах розумного градус політичної конкуренції. А Москва завжди користувалася, це не тільки по відношенню до України, перевагами демократичних систем у сусідніх державах, щоб поглинути їх, починаючи з часів Новгорода або Речі Посполитої, завершуючи Європою після Другої Світової війни. І зараз розхитування ситуації в нашій державі є одним з перевірених способів введення гібридної війни Кремля проти України


Фото: пресс-служба президента

Фото: прес-служба президента


Головна зброя українського історика

Чому вам набагато легше? Тому що на відміну від істориків країни-агресора вам не треба нічого придумувати ... Це ми ні в кого нічого не крали. Не крали своєї історії, не крали назви своєї країни, не крали наших, українських, історичних героїв. І тому головна зброя українського історика - це факти. Факти і правда в сучасній інформаційній війні. І ця правда на українському боці. Тому наша перемога невідворотна.

Якщо ви випадково десь за кордоном увімкнете російський канал, 50% брехні йде брехня про історію. Нав'язування міфів і штампів. Україна - недодержава, український народ - недонарод, Київська Русь - це Росія. Ярослав Мудрий, Володимир Великий ніякого відношення до Києва не мають. Це все Московія. Це називається "історія", історія брехні. Я пишаюся тим, що історія України - це історія правди. Це наша головна відмінність.


Фото: пресс-служба президента

Фото: прес-служба президента


"Подякувати" Путіну

Єдине, за що можна подякувати Путіну, у нас вже немає багатовекторності. З 13%, які підтримували НАТО в 2013 році, українська нація стала мудрішою до того, що це вже 54%. З 32%, які підтримували європейську інтеграцію, українська нація стала настільки мудрою, що вже більше 70% підтримують європейський вектор розвитку нашої країни. І я можу висловити суперечливу тезу, що наша незалежність, наша держава вдруге або втретє народилася саме зараз. І ми є свідками і творцями цього.

Рік в АТО

Я вважаю, що військових психологів нам не вистачає. Військовим психологом можуть бути не тільки випускники психології... Вам раджу піти у військкомат після закінчення і рік провести в АТО. Ось я провів два роки в радянській армії, і в тому числі брав участь у бойових діях. Був призваний з другого курсу. А через два роки повернувся на третій. Був призваний у 1984 році, а повернувся в 1986 році. Можу сказати, що після армії це зовсім інше сприйняття світу. Зовсім інше. Формує людину.


Фото: пресс-служба президента

Фото: прес-служба президента


Британська освіта сина

Я не знаю, чи зараз це не модно, але мій син сам подав документи, щоб взяти участь у конкурсі на навчання в англійській школі Ітон. І серед 1400 учасників він переміг. Я звернувся тоді до керівника школи, сказав, що напевно незручно, я заможна людина і, можливо, я можу оплатити це навчання, а його місце займе хтось інший. Я отримав відповідь, що людей, які готові оплатити - велика черга. Ваш син виграв у чесному змаганні. Не хочете, можете відкликати.


Фото: пресс-служба президента

Фото: прес-служба президентаКоментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: