Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Дострокові вибори в Раду лише відстрочать реформи та посилять нестабільність - Пайєтт

24 березня 2016, 21:41
405
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Американський посол каже, що органи влади мають об'єднатися, щоб працювати на благо України

Фото: Geoffrey Pyatt via Twitter

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт заявив, що дострокові вибори Верховної Ради тільки відстрочать необхідні реформи і створять додаткову нестабільність

Про це він сказав під час свого виступу на конференції в Одесі в четвер, 24 березня, повідомляє прес-служба посольства.

На думку американського посла, настав час для українських лідерів на всіх рівнях приймати важкі рішення і рухатися вперед із реформами. Так, як зазначив Пайєтт, необхідно реформувати ГПУ і продовжити реформу судової системи. У той же час парламент має продовжувати представляти інтереси людей, а не корисливі інтереси окремих членів або олігархічних кланів.

"Дозвольте мені наголосити, особливо зараз, державні установи України, Адміністрація Президента, Прем'єр-міністр, Кабінет міністрів, і Верховна Рада мають зібратися разом, аби працювати на благо країни, як люди на Майдані вимагали два роки тому, а не грати в політичні ігри або переслідувати свої власні інтереси", - зазначив Пайєтт.

Посол також додав, що в Україні проживає багато розумних, талановитих і енергійних людей."Україна продовжуватиме рухатися вперед, тому що потужне нове покоління громадських активістів, журналістів, а також молодих реформаторів в парламенті та уряді не буде здаватися. Я очікую, що вони будуть продовжувати боротися за їхні мрії про кращу Україну", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше лідер фракції Блок Петра Порошенка Юрій Луценко заявив, що напише заяву про вихід з коаліції у разі, якщо урядова криза не буде вирішена наступного тижня. Він також наголосив, що якщо політичну кризу не вдасться вирішити на наступному тижні, то "єдиний шлях для змін в Україні лежить через дострокові вибори".

НВ

Головне

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися