Дикий страх Путіна, прем'єр Гройсман і небезпечний Крим: топ-5 думок

17 квітня 2016, 10:37
4426
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Тарас Березовець: Яценюк назвав себе прем'єром-камікадзе, а Гройсман буде прем'єром-стабілізатором

Найкращі думки тижні – вибір редакції

«Багато хто сприймав Гройсмана як молодшого партнера президента, а він почав сприймати себе як рівного Порошенку. І цей розкол буде тільки поглиблюватися», - політтехнолог Тарас Березовець прогнозує, які перспективи чекають на нового прем'єра.

«Як виявилося, президент залишився лише гарантом власного добробуту. Камікадзе навіть не думали знищувати ворогів ціною не те що власного життя, а навіть і добробуту», - фінансист Іван Компан розповідає про зруйновані очікування українців.

«Тепер будь- якого кримського татарина можна буде за необхідності представити членом Меджлісу, другом члена Меджлісу, таємним прихильником Меджлісу – як завгодно ‒ і посадити», - журналіст Айдер Муждабаєв пояснює, у чому справжня небезпека заборони Меджлісу в Криму.

«Російський президент, як і всі диктатори, сподівається врятуватися, оточивши себе півмільйонною армією», - грузинський професор Олег Панфілов аналізує, навіщо Путіну створення підконтрольної йому одному Нацгвардії.

«В питаннях розуміння останніх піхотних, артилеристських, танкових та інших потужностей Росії і протистояння їм жоден загін країн Заходу не може похвалитися досвідом, який мають українські солдати», - старший науковий співробітник Atlantic Council Ян Бжезинський пропонує НАТО почати активніше співпрацювати з українською армією.

Головне

article_img
Зброя для України. Волкер анонсував нові поставки вже у найближчі місяці

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися