Держсекретар Ватикану назвав українців народом-мучеником

21 червня 2016, 01:15
650
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Паролін закликав росіян просити вибачення за завдані і отримані образи

Державний секретар Ватикану кардинал П'єтро Паролін заявив на Всеукраїнській раді церков і релігійних організацій, що українці стали народом-мучеником, що заслуговує поваги через військовий конфлікт в Донбасі. Про це повідомив Укрінформ

"Драматичні події, що сколихнули вашу історію, зробили вас народом-мучеником, якому належить повага не лише католицької церкви, але і всіх людей, які вірять у цінності свободи, справедливості, братерства", - сказав Паролін.

Також він зазначив, що страждання українців тривають в бомбардуваннях, знищеннях інфраструктури й поселень, у поверненні недовіри й ненависті в суспільство.

Кардинал закликав росіян просити вибачення за всі заподіяні образи і разом служити в ім'я людства.

"Дорогі брати росіяни, у нас більше немає часу. Тому просимо вибачення за всі завдані і отримані образи", - сказав чиновник Ватикану.

Також Паролін зазначив, що католицька церква східного і західного обряду хоче стати "інструментом для сприяння примиренню".

"Передаю вам братні обійми Папи Франциска, який доручив мені обійнятися братніми обіймами з кожним з вас і з громадами, які ви представляєте", - заявив П'єтро Паролін.

Нагадаємо, 15 червня державний секретар Ватикану, кардинал П'єтро Паролін прибув в Україну з візитом.