Депутати затвердили склад нового уряду

14 квітня 2016, 13:26
Депутати Верховної Ради затвердили склад нового Кабінету міністрів на чолі з Володимиром Гройсманом

За відповідне рішення проголосували 239 депутатів, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Зазначається, що міністр охорони здоров'я так і не був призначений.

На посаді першого віце-прем'єра – міністра економічного розвитку і торгівлі затверджено народний депутат, представник президента в парламенті Степан Кубів.

Відео дня

Віце-прем'єром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції стала Іванна Климпуш-Цинцадзе, віце-прем'єром з питань соціальної політики Павло Розенко, віце-прем'єром з питань окупованих територій і тимчасово переміщених осіб – Володимир Кістіон.

Віце-прем'єр – міністр ЖКГ Геннадій Зубко зберіг за собою посаду в новому складі Кабміну. Віце-прем'єром також залишився В'ячеслав Кириленко, який займав пост віце-прем'єра – міністра культури.

Міністром Кабінету міністрів затверджено керівник секретаріату спікера парламенту Олександр Саєнко.

Міністром фінансів призначений заступник голови АП Олександр Данилюк, міністром соціальної політики – віце-мер Вінниці Андрій Рева, міністром екології та природних ресурсів – перший заступник голови парламентського комітету з євроінтеграції Остап Семерак, міністром культури – заслужений артист України Євген Нищук, який раніше вже очолював це відомство.

На посаду міністра освіти і науки призначено голова профільного парламентського комітету Лілія Гриневич, а на посаду міністра аграрної політики і продовольства – голова комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Тарас Кутовий.

Міністром з питань окупованих територій і тимчасово переміщених осіб призначений Вадим Черниш, міністром енергетики та вугільної промисловості - Ігор Насалик.

На посаді міністра інфраструктури затверджено нині виконуючий обов'язки голови відомства Володимир Омелян.

На своїх посадах залишені міністр оборони Степан Полторак, міністр закордонних справ Павло Клімкін, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, міністр юстиції Павло Петренко, міністр інформаційної політики Юрій Стець, міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

Раніше депутати затвердили за Володимира Гройсмана на посаді прем'єр-міністра


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X