Депутат із Батьківщини розповів, як опинився екс-помічником одіозного регіонала Царьова

0 коментувати
Рябчин запевняє, що до обрання у ВР не займався політикою
Фото: Alex Ryabchyn via Facebook

Рябчин запевняє, що до обрання у ВР не займався політикою

Народний депутат від партії Батьківщина Олексій  Рябчин заявив, що дійсно виявився оформленим як екс-помічник одіозного депутата від Партії регіонів Олега Царьова

Рябчин зазначив, що вчора дійшов до апарату Верховної Ради, аби власними очима побачити документи про свою посаду.

"Як кажуть, "без мене мене оженили" (Не хоче курка на весілля, та несуть - ред). Записали мене помічником без моєї на то згоди. Мені шкода, що я про це не знав аж до сьогоднішнього дня. Та що там не знав - я і припустити не міг, що таке можливо! Саме тому я сприйняв перші публікації на цю тему як чийсь злий і нерозумний жарт", - написав він на своїй сторінці в Facebook.

Він розповів, що до обрання в парламент у нього не було політичного досвіду - за винятком організації мітингів у Донецьку навесні 2014 року. До цього протягом 10 років він працював у Донецькому національному університеті та в компанії в галузі енергозберігаючих технологій, з якої звільнився у зв'язку з від'їздом на навчання до Великобританії.

Його вуз взаємодіяв з різними підприємствами, регіональними та національними органами влади, для яких університет робив аналітику. Щоб зібрати матеріали для досліджень і дисертації Рябчин брав участь у парламентських слуханнях та засіданнях комітету з питань промислової політики і підприємництва. Саме тоді він просив керівництво вузу оформити його експертом при комітеті - щоб підвищити статус дослідження. Мовляв, йому, як молодому вченому, експертне звання допоможе доносити свої наукові погляди.

"Експертом мене так і не оформили. Ймовірно, щось не вийшло з процедурою акредитації при комітеті і було вирішено замість того, що б оформити експертом, знайти першого-ліпшого депутата, у якого були незаповнені вакансії помічників на громадських засадах", - пояснив Рябчин.

Він стверджує, що не давав своєї згоди стати помічником Царьова та в журналі видачі посвідчень навпроти його прізвища стоїть чужий підпис. "Очевидно, всі посвідчення скопом забирав якийсь помічник Царьова, адже напроти інших прізвищ стоїть той же підпис, що і в моїй графі", - додав він.

Нардеп наголосив, що ніколи не підтримував Партію регіонів, а життя сповнене дивних і часом неприємних сюрпризів.

Життя сповнена дивних і часом неприємних сюрпризів. Вчора дійшов до апарату ВР, щоб своїми очима подивитися на до...

Опубліковано Alex Ryabchyn 2 лютого 2016 р.

Нагадаємо, журналіст Дмитро Гнап заявив, що народний депутат від партії Батьківщина Олексій Рябчин раніше був помічником одіозного депутата від Партії регіонів Олега Царьова. У свою чергу депутат Рябчин наголосив, що "жодного разу не зустрічав пана Царьова і тим більше не виконував функцій його помічника".


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: